Ndricues Statik Eglo 18143 GOOSE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-75%
Ndricues Statik Eglo 18143 GOOSE

Ndricues Statik Eglo 18143 GOOSE

Available:Në gjëndje
4,490 Lek 18,000 Lek
Image
Secure

Ndricues Statik Eglo 18143 Goose

 • Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 18143 Goose.
 • Nje kombinim i dizajnit modern me elegancen klasike.
 • Forme e crregullt dhe me ngjyra te zbehta. Baza e zeze.
 • Do te jete perfekt per ndricim shtese ne nje dhome ndenje, gjumi ose zyre.
 • Materiali celik dhe kokat e ndricuesit pelhure.

 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

18143 

Familja:

GOOSE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Materiali:

Çeliku, pëhurë

Numri i llambave:

1

Fuqia:

25 W

Lloji i llampes:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e rregullueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1410 mm

Diametri (në mm):

220 mm

Ndricues Statik Eglo 18143 Goose

 • Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 18143 Goose.
 • Nje kombinim i dizajnit modern me elegancen klasike.
 • Forme e crregullt dhe me ngjyra te zbehta. Baza e zeze.
 • Do te jete perfekt per ndricim shtese ne nje dhome ndenje, gjumi ose zyre.
 • Materiali celik dhe kokat e ndricuesit pelhure.

 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

18143 

Familja:

GOOSE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Materiali:

Çeliku, pëhurë

Numri i llambave:

1

Fuqia:

25 W

Lloji i llampes:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e rregullueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1410 mm

Diametri (në mm):

220 mm