Ndricues Spot Inkaso Eglo 99187
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Spot Inkaso Eglo 99187

Available:Në gjëndje
1,680 Lek
Image
Secure
Ndricues spot inkaso Eglo. Modeli 99187
Korniza e ndricuesit me ngjyre te zeze.
Ndricimi LED( i bardhe).
I pershtatshem per ambiente te jashteme dhe te brendshme.
 
Permasat:
Gjeresia (ne mm): 117
Gjatesia (ne mm): 117
Thellesia e instalimit (ne mm): 26
 
Fuqia: 1X5.5W
Ndricues spot inkaso Eglo. Modeli 99187 Korniza e ndricuesit me ngjyre te zeze. Ndricimi LED( i bardhe). I pershtatshem per ambiente te jashteme dhe te brendshme.   Permasat: Gjeresia (ne mm): 117 Gjatesia (ne mm): 117 Thellesia e instalimit (ne mm): 26   Fuqia: 1X5.5W