Ndricues muri Horoz Inci
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues muri Horoz Inci

Available:Në gjëndje
3,400 Lek
Image
Secure

Ndricues muri Horoz Inci

 • HOROZ INCIR
 • Ndricues muri Horoz Inci, Për ndriçimin e jashtëm të ndërtesave, Për banim dhe shërbime komunale, Për ndriçimin e rrugëve, parqeve, Për ndriçimin e peizazheve, Për ndriçimin e parkingjeve
 • Ndriçues i bërë nga çeliku inox dhe materiali termoplastik
 • Siperfaqje xhami rezistente ndaj nxehtësisë
 • Ndricues muri Horoz Inci ka një shkallë mbrojtjeje IP65 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

079-004-0002

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

1.2 WATT

Temperatura e ngjyrave

6400 K

Fluksi i ndricimit

75 lm

Ngjyra

E bardhe / blu

Tipi LED

SMD LED

Materiali

Alumin / Celik inox

Jetegjatesia

30000 ore

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

95 mm

Diametri

60 mm

Thellesia

95 mm

Ndricues muri Horoz Inci

 • HOROZ INCIR
 • Ndricues muri Horoz Inci, Për ndriçimin e jashtëm të ndërtesave, Për banim dhe shërbime komunale, Për ndriçimin e rrugëve, parqeve, Për ndriçimin e peizazheve, Për ndriçimin e parkingjeve
 • Ndriçues i bërë nga çeliku inox dhe materiali termoplastik
 • Siperfaqje xhami rezistente ndaj nxehtësisë
 • Ndricues muri Horoz Inci ka një shkallë mbrojtjeje IP65 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

079-004-0002

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

1.2 WATT

Temperatura e ngjyrave

6400 K

Fluksi i ndricimit

75 lm

Ngjyra

E bardhe / blu

Tipi LED

SMD LED

Materiali

Alumin / Celik inox

Jetegjatesia

30000 ore

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

95 mm

Diametri

60 mm

Thellesia

95 mm