Ndriçues mural Eglo 97645 VISERBELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 97645 VISERBELLA

Available:Në gjëndje
7,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues mural Eglo 97645 VISERBELLA

 • Ndriçues mural Eglo. Modeli 97645, pjesë e linjës VISERBELLA.
 • I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur. I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo dhe të ndenjes.
 • Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
 • Lloji i ndriçuesit: E27
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97645

Familja:

VISERBELLA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

Celiku, pëlhurë

Ngjyra:

Shampanjë, ari

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

145

Lartësia (në mm):

305

Ndriçues mural Eglo 97645 VISERBELLA

 • Ndriçues mural Eglo. Modeli 97645, pjesë e linjës VISERBELLA.
 • I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur. I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo dhe të ndenjes.
 • Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
 • Lloji i ndriçuesit: E27
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97645

Familja:

VISERBELLA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

Celiku, pëlhurë

Ngjyra:

Shampanjë, ari

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

145

Lartësia (në mm):

305