Ndriçues mural Eglo 39654 JABALOYAS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 39654 JABALOYAS

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo, Modeli 39654, pjesë e linjës JABALOYAS.
Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold, me material çeliku.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndricuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 630
Gjatësia (në mm) 160

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues mural Eglo, Modeli 39654, pjesë e linjës JABALOYAS. Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold, me material çeliku. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndricuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 630 Gjatësia (në mm) 160
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W