Ndriçues Mural Eglo 39147 TOMARES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 39147 TOMARES

Available:Në gjëndje
20,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39147, pjesë e linjës TOMARES
Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali çelik dhe alumin me një ngjyrë bronzi dhe të zezë.
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 780

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 12V
Numri I llambave dhe fuqia: 4X5W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39147, pjesë e linjës TOMARES Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali çelik dhe alumin me një ngjyrë bronzi dhe të zezë. Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 780
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 12V Numri I llambave dhe fuqia: 4X5W