Ndricues-i-varur-portollampe+koke tekstili-gri-61372+61822-Eglo
Ndricues-i-varur-portollampe+koke tekstili-gri-61372+61822-Eglo

Ndricues i varur portollampe + koke tekstili gri 61372 + 61822 Eglo

3,900 Lek
16,000 Lek
Ndricues i varur portollampe + koke tekstili gri 61372 + 61822 Eglo  Ndricues i varur portollampe EGLO 61372 është një ndricues drite moderne, ekskluzive që është i përshtatshëm për hapësira banimi dhe komerciale.  Falë cilësisë së mirë të materialeve nga të cilat është bërë.  Shoqerohet me nje koke tekstili gri 53 cm...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur portollampe + koke tekstili gri 61372 + 61822 Eglo 

  • Ndricues i varur portollampe EGLO 61372 është një ndricues drite moderne, ekskluzive që është i përshtatshëm për hapësira banimi dhe komerciale. 
  • Falë cilësisë së mirë të materialeve nga të cilat është bërë. 
  • Shoqerohet me nje koke tekstili gri 53 cm e cila ploteson pamjen e ndricuesit dhe i jep ambientit tuaj bukurine e munguar.
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

61372 + 61822

Familja:

-

Klasa e sigurisë:


Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik, tekstil

Ngjyra:

Gri , Krom

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Lartësia e kokes(në mm):

220

Diametri (në mm):

530

 

Artikuj të lidhur