Ndricues i varur Eglo 900511 Rondo 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo 900511 Rondo 3

Available:Në gjëndje
11,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 900511 Rondo 3

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900511 pjesë e koleksionit Rondo 3.
 • I krijuar me një dizajn modern por shumë të thjeshtë dhe elegant me pamjen e një perle për të dhënë kështu një atmosferë unike në dhomë .
 • I duhuri për tu vendosur në ambientet e brendshme si në dhomat e ngrënies, të ndenjes apo dhe ato të gjumit.
 • Materiali tepër cilësor i celikut dhe koka e ndricuesit qelq opal me ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndricuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900511

Familja:

Rondo 3

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik/ e zeze

Xhami qelqi opal-mat/ e bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

300

Ndricues i varur Eglo 900511 Rondo 3

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900511 pjesë e koleksionit Rondo 3.
 • I krijuar me një dizajn modern por shumë të thjeshtë dhe elegant me pamjen e një perle për të dhënë kështu një atmosferë unike në dhomë .
 • I duhuri për tu vendosur në ambientet e brendshme si në dhomat e ngrënies, të ndenjes apo dhe ato të gjumit.
 • Materiali tepër cilësor i celikut dhe koka e ndricuesit qelq opal me ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndricuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900511

Familja:

Rondo 3

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik/ e zeze

Xhami qelqi opal-mat/ e bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

300