Ndriçues i varur Eglo 62542 Tortoreto
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 62542 Tortoreto

Available:Në gjëndje
10,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62542 pjesë e koleksionit Tortoreto.
Ndriçues i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme si sallon, kuzhinë, dhomë gjumi etj. Materiali tepër cilësor dhe rezistent çelik, në ngjyrë të zezë.
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 2600
Diametri (në mm) 40

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 

Numri I llambave dhe fuqia: 1X6.4W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62542 pjesë e koleksionit Tortoreto.
Ndriçues i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme si sallon, kuzhinë, dhomë gjumi etj. Materiali tepër cilësor dhe rezistent çelik, në ngjyrë të zezë.   Përmasat Lartësia (në mm) 2600 Diametri (në mm) 40

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 

Numri I llambave dhe fuqia: 1X6.4W