Ndricues i varur Eglo 49814 SAFI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo 49814 SAFI

Available:Në gjëndje
5,900 Lek 15,900 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 49814 SAFI

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49814 pjesë e koleksionit SAFI.
 • Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

49814

Familja:

SAFI

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

Kafe, ari 

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27 

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

275

Ndricues i varur Eglo 49814 SAFI

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49814 pjesë e koleksionit SAFI.
 • Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

49814

Familja:

SAFI

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

Kafe, ari 

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27 

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

275