Ndriçues i varur Eglo 43269 Dondarrion
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43269 Dondarrion

Available:Në gjëndje
7,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43269 pjesë e koleksionit Dondarrion
Një ndriçues dekorativ i bërë me një stil vintage, skandinav dhe boho njëkohësisht.
Me dizajnin e veçantë, ndriçuesi ofron një stil unik në çdo dhomë – qoftë në kuzhinë, në dhomën e gjumit  atë të ndenjes apo dhe në sallonin e ngrënies. Materiali tepër cilësor çeliku në ngjyrë të zezë dhe thurje druri me ngjyra natyrale dhe detaje të kuqe
Ndriçimi E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 260
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43269 pjesë e koleksionit Dondarrion Një ndriçues dekorativ i bërë me një stil vintage, skandinav dhe boho njëkohësisht. Me dizajnin e veçantë, ndriçuesi ofron një stil unik në çdo dhomë – qoftë në kuzhinë, në dhomën e gjumit  atë të ndenjes apo dhe në sallonin e ngrënies. Materiali tepër cilësor çeliku në ngjyrë të zezë dhe thurje druri me ngjyra natyrale dhe detaje të kuqe Ndriçimi E27   Përmasat Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 260  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40