Ndriçues i varur Eglo 39906 Estanterios
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39906 Estanterios

Available:Në gjëndje
53,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39906 Estanterios
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39906 i koleksionit Estanterios.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
 • Ky ndricues është i formuar prej shtatë kolonave metalike, të gjitha në gjatësi të ndryshme me ngjyrë gold ose kafe të errët, të kombinuara gjithashtu nga mbajtësja metalike në ngjyrë të zezë.
 • Falë këtij kombinimi harmonik të ngjyrave dhe dritës e bën këtë ndriçues modern të përshtatshëm për çdo ambient të shtëpisë, si në sallon, kuzhinë apo dhe dhomë gjumi.
 • Lloji i ndriçimit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)


Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39906

Familja:

Estanterios

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.1W X 7

Materiali:

Celik, alumin e zeze, kafe, ari / xham me hije sateni

Numri i llambave:

7

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

45

Gjatesia (në mm):

1080
Ndriçues i varur Eglo 39906 Estanterios
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39906 i koleksionit Estanterios.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
 • Ky ndricues është i formuar prej shtatë kolonave metalike, të gjitha në gjatësi të ndryshme me ngjyrë gold ose kafe të errët, të kombinuara gjithashtu nga mbajtësja metalike në ngjyrë të zezë.
 • Falë këtij kombinimi harmonik të ngjyrave dhe dritës e bën këtë ndriçues modern të përshtatshëm për çdo ambient të shtëpisë, si në sallon, kuzhinë apo dhe dhomë gjumi.
 • Lloji i ndriçimit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)


Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39906

Familja:

Estanterios

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.1W X 7

Materiali:

Celik, alumin e zeze, kafe, ari / xham me hije sateni

Numri i llambave:

7

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

45

Gjatesia (në mm):

1080