Ndricues i jashtem Horoz Belen
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i jashtem Horoz Belen

Available:Në gjëndje
4,000 Lek
Size
Image
Secure

Ndricues i jashtem Horoz Belen 6/12/18

HOROZ BELEN

029-003-0006/12/18
 • Ndricues i jashtem Horoz Belen 6/12/18 për përdorim në ambiente të jashtme, përshtatet në mënyrë të përkryer dhe kombinohet me çdo lloj zgjidhjeje të jashtme 
 • Dizajn elegant dhe i sofistikuar i trupit, ngjyra e bardhë e ndriçuesit dhe teknologjia moderne SMD LED
 • Kombinimi optimal i karakteristikave teknike në çdo zgjidhje arkitekturore.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Tensioni: 

85-265V  / 50-60Hz

Fuqia:

6/12/18 WATT

Fluksi i ndritshem

340/950/1400 lm

Temperatura e ngjyres

4000 K

Ngjyra

E zeze 

Lloji llambes:

-

Materiali

Metal/alumin/akrilik

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Gjeresia

6 WATT

95 mm

250 mm

105 mm

12 WATT

95 mm

420 mm

105 mm

18 WATT

95 mm

580 mm

105 mm

Ndricues i jashtem Horoz Belen 6/12/18

HOROZ BELEN

029-003-0006/12/18
 • Ndricues i jashtem Horoz Belen 6/12/18 për përdorim në ambiente të jashtme, përshtatet në mënyrë të përkryer dhe kombinohet me çdo lloj zgjidhjeje të jashtme 
 • Dizajn elegant dhe i sofistikuar i trupit, ngjyra e bardhë e ndriçuesit dhe teknologjia moderne SMD LED
 • Kombinimi optimal i karakteristikave teknike në çdo zgjidhje arkitekturore.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Tensioni: 

85-265V  / 50-60Hz

Fuqia:

6/12/18 WATT

Fluksi i ndritshem

340/950/1400 lm

Temperatura e ngjyres

4000 K

Ngjyra

E zeze 

Lloji llambes:

-

Materiali

Metal/alumin/akrilik

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Gjeresia

6 WATT

95 mm

250 mm

105 mm

12 WATT

95 mm

420 mm

105 mm

18 WATT

95 mm

580 mm

105 mm