Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1

Available:Në gjëndje
5,900 Lek 11,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1
 • Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 98267 Doninni 1
 • Dizajn modern, i ideuar për ambiente të jashtme si kopshte, oborre etj.
 • Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë), lumen 600.
 • Materiali alumin dhe plastikë me ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98267

Familja:

Doninni 1 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6W

Klasa e energjise:

F

Materiali:

Alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

400

Gjatesia (në mm):

135

Gjeresia (në mm):

75
Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1
 • Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 98267 Doninni 1
 • Dizajn modern, i ideuar për ambiente të jashtme si kopshte, oborre etj.
 • Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë), lumen 600.
 • Materiali alumin dhe plastikë me ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98267

Familja:

Doninni 1 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6W

Klasa e energjise:

F

Materiali:

Alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

400

Gjatesia (në mm):

135

Gjeresia (në mm):

75