Ndriçues i jashtëm Eglo 94864 HILBURN
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94864 HILBURN

Available:Në gjëndje
5,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 94864 HILBURN
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 94864 , pjesë e koleksionit HILBURN.
 • Ndriçues i stilit vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të mirë
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura xham i tejdukshëm.
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94864 

Familja:

HILBURN

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

çeliku i veshur me zink, plastike

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

410

Gjatësia (në mm):

200

Gjerësia (në mm):

135

Diameti i bazës (në mm):

110
Ndriçues i jashtëm Eglo 94864 HILBURN
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 94864 , pjesë e koleksionit HILBURN.
 • Ndriçues i stilit vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të mirë
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura xham i tejdukshëm.
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94864 

Familja:

HILBURN

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

çeliku i veshur me zink, plastike

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

410

Gjatësia (në mm):

200

Gjerësia (në mm):

135

Diameti i bazës (në mm):

110