Ndriçues i jashtëm Eglo 83969 SIDNEY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Ndriçues i jashtëm Eglo 83969 SIDNEY

Ndriçues i jashtëm Eglo 83969 SIDNEY

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 9,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 83969 SIDNEY   
 • Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 93404 , pjesë e linjës SIDNEY.
 • Ndriçues me temë vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

83969 

Familja

SIDNEY 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali:

celik inoks/ opal-mat xhami

Ngjyra:

Celik inoks/ e bardhe 

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

350

Lartesia (në mm):

1200

Diametri (në mm):

120
Ndriçues i jashtëm Eglo 83969 SIDNEY   
 • Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 93404 , pjesë e linjës SIDNEY.
 • Ndriçues me temë vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

83969 

Familja

SIDNEY 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali:

celik inoks/ opal-mat xhami

Ngjyra:

Celik inoks/ e bardhe 

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

350

Lartesia (në mm):

1200

Diametri (në mm):

120