Ndriçues i jashtëm Eglo 74025 BARCAROLA-E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-58%
Ndriçues i jashtëm Eglo 74025 BARCAROLA-E

Ndriçues i jashtëm Eglo 74025 BARCAROLA-E

Available:Në gjëndje
2,500 Lek 6,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 74025 BARCAROLA-E
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 74025, pjesë e koleksionit BARCAROLA-E
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

 74024 

Familja:

BARCAROLA-E

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.5 W

Materiali:

Alumini

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Ndriçues i jashtëm Eglo 74025 BARCAROLA-E
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 74025, pjesë e koleksionit BARCAROLA-E
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

 74024 

Familja:

BARCAROLA-E

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.5 W

Materiali:

Alumini

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet