Ndriçues i jashtëm Eglo 33152 FAEDO 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 33152 FAEDO 3

Available:Në gjëndje
1,850 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 33152 FAEDO 3
 • Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 33152, pjesë e koleksionit FAEDO 3.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumi dhe xham në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED 5000K.


Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

33152 

Familja:

FAEDO 3

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP65

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

10 W

Materiali:

Alumin, xham

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

110

Lartësia (në mm):

80
Ndriçues i jashtëm Eglo 33152 FAEDO 3
 • Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 33152, pjesë e koleksionit FAEDO 3.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumi dhe xham në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED 5000K.


Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

33152 

Familja:

FAEDO 3

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP65

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

10 W

Materiali:

Alumin, xham

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

110

Lartësia (në mm):

80