Ndriçues i jashtëm Eglo 31057 ALGHERA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues i jashtëm Eglo 31057 ALGHERA
Ndriçues i jashtëm Eglo 31057 ALGHERA

Ndriçues i jashtëm Eglo 31057 ALGHERA

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 22,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 31057 ALGHERA
 • Ndriçues Mural Eglo, modeli 31057 , pjesë e linjës ALGHERA.
 • Ndriçues me pamje klasike, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali dhe kontura: plastikë në ngjyrë të zezë
 • Lloji i ndriçuesit është E27-LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

31057

Familja:

ALGHERA

Klasa e energjise:

E27

Klasa e sigurisë:

2

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Klasa e energjise:

F

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E bardhe, e zeze

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9W

Numri i llambave:

1-RGB

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1485

Diametri (në mm):


390
Ndriçues i jashtëm Eglo 31057 ALGHERA
 • Ndriçues Mural Eglo, modeli 31057 , pjesë e linjës ALGHERA.
 • Ndriçues me pamje klasike, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali dhe kontura: plastikë në ngjyrë të zezë
 • Lloji i ndriçuesit është E27-LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

31057

Familja:

ALGHERA

Klasa e energjise:

E27

Klasa e sigurisë:

2

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Klasa e energjise:

F

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E bardhe, e zeze

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9W

Numri i llambave:

1-RGB

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1485

Diametri (në mm):


390