Ndriçues i varur Eglo 99347 Cremella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-17%
Ndriçues i varur Eglo 99347 Cremella
Ndriçues i varur Eglo 99347 Cremella
Ndriçues i varur Eglo 99347 Cremella

Ndriçues i varur Eglo 99347 Cremella

Available:Në gjëndje
17,900 Lek 21,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99347, pjesë e koleksionit Cremella.
Ndriçues i stilit Vintage industrial i krijuar me një dizanj të thjeshtë, unik dhe shumë të bukur. 
Dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë. 
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike, me ndriçim ideal duke krijuar një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 180
Gjatësia (në mm) 940

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99347, pjesë e koleksionit Cremella. Ndriçues i stilit Vintage industrial i krijuar me një dizanj të thjeshtë, unik dhe shumë të bukur. 
Dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë. 
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike, me ndriçim ideal duke krijuar një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 180 Gjatësia (në mm) 940
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W