Ndriçues i varur Eglo 99098 Erseka
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99098 Erseka

Available:Në gjëndje
46,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, Modeli 99098, pjesë e linjës Erseka. Një ndriçues në familjen e llambadarëve klasik. Një dizajn tepër i bukur dhe mjaft unik prej kristalesh.
Modeli kristalor klasik është i përshtatshëm ambientet e brendshme si dhoma e ndenjes, sallonet dhoma e gjumit. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik në ngjyrë bronzi ndërsa xhami përbëhet nga kristal i pastër.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300
Diametri (në mm) 385
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 14W
Ndriçues i varur Eglo, Modeli 99098, pjesë e linjës Erseka. Një ndriçues në familjen e llambadarëve klasik. Një dizajn tepër i bukur dhe mjaft unik prej kristalesh. Modeli kristalor klasik është i përshtatshëm ambientet e brendshme si dhoma e ndenjes, sallonet dhoma e gjumit. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik në ngjyrë bronzi ndërsa xhami përbëhet nga kristal i pastër.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300 Diametri (në mm) 385   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 14W