Ndriçues i varur Eglo 99094 Erseka
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99094 Erseka

Available:Në gjëndje
56,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 99094 pjesë e koleksionit Erseka. 
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kontura me kristale transparente
Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1450
Diametri (në mm) 485
Lartësia e kanopit (në mm) 66
Diametri i kanopes (në mm) 109

Informacione teknike


Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 7X40W

Ndriçues i varur Eglo 99094 pjesë e koleksionit Erseka. 
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kontura me kristale transparente
Lloji i ndriçuesit E14
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1450
Diametri (në mm) 485
Lartësia e kanopit (në mm) 66
Diametri i kanopes (në mm) 109

Informacione teknike


Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 7X40W