Ndriçues Statik Eglo 99046 MASERLO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 99046 MASERLO 1

Available:Në gjëndje
13,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99046, pjesë e koleksionit MASERLO 1.
Ndriçues i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant 
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura pëlhurë në ngjyrë të zeezë
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1515
Diametri (në mm) 380
Diametri i bazës (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99046, pjesë e koleksionit MASERLO 1.
Ndriçues i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant 
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura pëlhurë në ngjyrë të zeezë
Lloji i ndriçuesit: E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1515
Diametri (në mm) 380
Diametri i bazës (në mm) 250

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W