Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-51%
Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA
Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA

Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 8,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA
Ndriçues Mural Eglo, modeli 99034 , pjesë e linjës PALBIETA.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër dhe të satenuar.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10.
 
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 275
 • Gjatësia (në mm) 115 L
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 1X2,8W
Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA Ndriçues Mural Eglo, modeli 99034 , pjesë e linjës PALBIETA. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër dhe të satenuar. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10.   Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 275
 • Gjatësia (në mm) 115 L
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 1X2,8W