Ndriçues i varur Eglo 99033 Palbieta
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99033 Palbieta

Available:Në gjëndje
9,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99033, pjesë e koleksionit Palbieta
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin e shtëpisë që dëshironi dhe ngulmoni të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik dhe plastikë, në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 115
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 120

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X2.8W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99033, pjesë e koleksionit Palbieta Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin e shtëpisë që dëshironi dhe ngulmoni të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik dhe plastikë, në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED
  Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 115 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 120
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X2.8W