Ndriçues i varur Eglo 99017 Tabigano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99017 Tabigano

Available:Në gjëndje
27,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modelet 99016 , 99017, 99018, pjesë të koleksionit Tabiago.
Ndriçues modern të krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
Të përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë nikeli me koka qelq në ngjyrë bakri.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: 

Lartësia: 1100 mm
Diametri: 130 mm

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modelet 99016 , 99017, 99018, pjesë të koleksionit Tabiago.
Ndriçues modern të krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
Të përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë nikeli me koka qelq në ngjyrë bakri.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: 

Lartësia: 1100 mm
Diametri: 130 mm

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X40W