Ndriçues tavanor Eglo 98319 BOCADELLA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 98319 BOCADELLA 1

Available:Në gjëndje
49,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 98319 BOCADELLA 1
Ndriçues tavano Eglo, modeli 98319 , pjesë e linjës BOCADELLA 1.
Materiali i produktit është çeliku me ngjyrë të zezë.
Model modern që i përshtatet ambienteve të brëndshëm si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 360
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 12X60W
Ndriçues tavanor Eglo 98319 BOCADELLA 1 Ndriçues tavano Eglo, modeli 98319 , pjesë e linjës BOCADELLA 1. Materiali i produktit është çeliku me ngjyrë të zezë. Model modern që i përshtatet ambienteve të brëndshëm si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27. Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 360
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 12X60W