Ndriçues Statik Eglo 97434 CARPARA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 97434 CARPARA

Available:Në gjëndje
18,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 97434, pjesë e koleksionit CARPARA
Ndriçues modern me një dizajn unik dhe shumë të bukur
I krijuar për të dhënë një ndriçim të mrekullueshëm
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali pëlhurë në ngjyrë blu të hapur
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1430
Diametri (në mm) 350
Diametri i bazës (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X60W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 97434, pjesë e koleksionit CARPARA Ndriçues modern me një dizajn unik dhe shumë të bukur
I krijuar për të dhënë një ndriçim të mrekullueshëm
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali pëlhurë në ngjyrë blu të hapur
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1430
Diametri (në mm) 350
Diametri i bazës (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X60W