Ndriçues mural Eglo 96065 PANDELLA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 96065 PANDELLA 1

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 96065, pjesë e linjës PANDELLA 1. 
Ky ndricues përbëhet nga materiali alumin dhe plastikë me një ngjyrë krom me argjende, ndërsa materiali i xhamit është plastike me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 40
Gjatësia (në mm) 600

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 11W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 96065, pjesë e linjës PANDELLA 1.  Ky ndricues përbëhet nga materiali alumin dhe plastikë me një ngjyrë krom me argjende, ndërsa materiali i xhamit është plastike me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 40 Gjatësia (në mm) 600
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 11W