Ndriçues tavanor Eglo 95655 Fradelo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 95655 Fradelo

Available:Në gjëndje
4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95655, pjesë e linjës Fradelo.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë kromi, kurse materiali i xhamit është plastikë dhe kristal.
Dizajni i këtij ndriçuesi LED i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma gjumi etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 60
Gjerësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 140

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,2W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95655, pjesë e linjës Fradelo. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë kromi, kurse materiali i xhamit është plastikë dhe kristal. Dizajni i këtij ndriçuesi LED i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma gjumi etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 60 Gjerësia (në mm) 140 Gjatësia (në mm) 140
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,2W