Ndriçues tavanor Eglo 95363 TEOCELO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-74%
Ndriçues tavanor Eglo 95363 TEOCELO
Ndriçues tavanor Eglo 95363 TEOCELO

Ndriçues tavanor Eglo 95363 TEOCELO

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 11,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95363, pjesë e linjës TEOCELO.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë krom ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është WHITE.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 95
Gjerësia (në mm) 370
Gjatësia (në mm) 370

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 16X1,1W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95363, pjesë e linjës TEOCELO. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë krom ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është WHITE.
Përmasat: Lartësia (në mm) 95 Gjerësia (në mm) 370 Gjatësia (në mm) 370
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 16X1,1W