Ndriçues Mural Eglo 95193 ALMEIDA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-22%
Ndriçues Mural Eglo 95193 ALMEIDA
Ndriçues Mural Eglo 95193 ALMEIDA
Ndriçues Mural Eglo 95193 ALMEIDA

Ndriçues Mural Eglo 95193 ALMEIDA

Available:Në gjëndje
3,800 Lek 4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95193, pjesë e linjës ALMEIDA.
Ky produkt përbëhet çelikut me ngjyrë te zezë.
Materiali i Xhamit është pëlhurë me ngjyrë të bardhë dhe antracit.
Ky ndriçues modern përshtatet me ambiente te brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 455
Gjatësia (në mm) 420

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X40W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95193, pjesë e linjës ALMEIDA. Ky produkt përbëhet çelikut me ngjyrë te zezë. Materiali i Xhamit është pëlhurë me ngjyrë të bardhë dhe antracit. Ky ndriçues modern përshtatet me ambiente te brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 455 Gjatësia (në mm) 420
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X40W