Ndriçues i jashtëm Eglo 94138 BREGANZO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94138 BREGANZO

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 94138, pjesë e linjës BREGANZO.
Materiali i produktit është çeliku i zinkur me ngjyrë antracit ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 250
Gjatësia (në mm) 180

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-230V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X2,5W
Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 94138, pjesë e linjës BREGANZO. Materiali i produktit është çeliku i zinkur me ngjyrë antracit ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.
Përmasat: Lartësia (në mm) 250 Gjatësia (në mm) 180
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-230V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X2,5W