Ndriçues i varur Eglo 93662 PIANOPOLI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 93662 PIANOPOLI

Available:Në gjëndje
85,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39357, pjesë e linjës PIANOPOLI
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali celik inox me ngjyrë krom dhe koka e ndricuesit është kristal me ngjyrë të pastër.
Ndricimi E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 15X2,5W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39357, pjesë e linjës PIANOPOLI
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali celik inox me ngjyrë krom dhe koka e ndricuesit është kristal me ngjyrë të pastër. Ndricimi E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 15X2,5W