Ndriçues tavanor Eglo 93414 Calaonda
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 93414 Calaonda

Available:Në gjëndje
82,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 93414, pjesë e linjës Calaonda.
Ky ndriçues i llojit G9-ECO përbëhet nga çelik inox me ngjyrë kromi dhe xhami përbëhet nga kristal i pastër.
Dizajni i tij kristalor i përshtatet ambienteve të brendshme si dhome ndenje etj.

Përmasat:
 Lartësia (në mm) 275
Gjerësia (në mm) 600
Gjatësia (në mm) 1000

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 10X33W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 93414, pjesë e linjës Calaonda. Ky ndriçues i llojit G9-ECO përbëhet nga çelik inox me ngjyrë kromi dhe xhami përbëhet nga kristal i pastër. Dizajni i tij kristalor i përshtatet ambienteve të brendshme si dhome ndenje etj.
Përmasat:  Lartësia (në mm) 275 Gjerësia (në mm) 600 Gjatësia (në mm) 1000
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 10X33W