Ndriçues i jashtëm Eglo 92337 Avesia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-46%
Ndriçues i jashtëm Eglo 92337 Avesia
Ndriçues i jashtëm Eglo 92337 Avesia

Ndriçues i jashtëm Eglo 92337 Avesia

Available:Në gjëndje
1,490 Lek 2,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 92337 , pjesë e koleksionit Avesia.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastikë e tejdukshme
Lloji i ndriçuesit është GU10.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 115
Gjatësia (në mm): 260
Pjesa e zgjatur (në mm) 105

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP23
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 92337 , pjesë e koleksionit Avesia. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastikë e tejdukshme
Lloji i ndriçuesit është GU10.

Përmasat: Lartësia (në mm): 115 Gjatësia (në mm): 260 Pjesa e zgjatur (në mm) 105

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP23 Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W