Ndriçues Statik Komodine Eglo 90011 MILAGRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-69%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 90011 MILAGRO
Ndriçues Statik Komodine Eglo 90011 MILAGRO

Ndriçues Statik Komodine Eglo 90011 MILAGRO

Available:Out of Stock
990 Lek 3,200 Lek
Secure

Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 90011 pjesë e koleksionit MILAGRO
Me një dizajn modern unik në formë sferike si të globit.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht si dhomë studimi, gjumi apo dhe sallon.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 200
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llamabave dhe fuqia 1X60W

Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 90011 pjesë e koleksionit MILAGRO
Me një dizajn modern unik në formë sferike si të globit.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht si dhomë studimi, gjumi apo dhe sallon.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 200
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llamabave dhe fuqia 1X60W