Ndriçues Statik Eglo 88319 HALVA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 88319 HALVA

Available:Out of Stock
34,000 Lek
Secure

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 88319 pjesë e koleksionit HALVA.
Ndriçues me një dizajn të thjeshtë elegant dhe shumë të bukur
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve te brendshme
I krijuar nga materiali cilësor i çelikut në ngjyë gri dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë të zezë

Përmasat
Lartësia (në mm) 1778
Diametri (në mm) 425

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 88319 pjesë e koleksionit HALVA.
Ndriçues me një dizajn të thjeshtë elegant dhe shumë të bukur
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve te brendshme
I krijuar nga materiali cilësor i çelikut në ngjyë gri dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë të zezë

Përmasat
Lartësia (në mm) 1778
Diametri (në mm) 425