Ndriçues i varur Eglo 85856 MARBELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 85856 MARBELLA

Available:Në gjëndje
13,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 85856, pjesë e linjës MARBELLA.
Materiali i produktit është metal i derdhur me ngjyrë të bronzuar ndërsa materiali i xhamit është alabastër qelqi me ngjyrë shampanjë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E14.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 410

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 85856, pjesë e linjës MARBELLA. Materiali i produktit është metal i derdhur me ngjyrë të bronzuar ndërsa materiali i xhamit është alabastër qelqi me ngjyrë shampanjë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E14.
Përmasat: Lartësia (në mm) 410
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W