Ndriçues i varur Eglo 85263 Rondo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 85263 Rondo

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85263, pjesë e koleksionit Rondo.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrën gri të hapur dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat i bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 300
Lartësia e kanopit (në mm) 26
Diametri i kanopes (në mm) 78

Informacionet teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85263, pjesë e koleksionit Rondo. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrën gri të hapur dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat i bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27
Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 300 Lartësia e kanopit (në mm) 26 Diametri i kanopes (në mm) 78
Informacionet teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W