Ndriçues i varur Eglo 75361 Rondo-C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 75361 Rondo-C

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 75361 Rondo-C
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 75361, pjesë e koleksionit Rondo-C.
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Materiali çelik në ngjyrë të bardh dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat i bardhë.
 • Ndriçuesi vjen së bashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.
 • Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75361

Familja:

Rondo-C

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

28 W

Materiali / ngjyra:

Celik i bardhe/ Xham opal mat

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

Po

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

300
Ndriçues i varur Eglo 75361 Rondo-C
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 75361, pjesë e koleksionit Rondo-C.
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Materiali çelik në ngjyrë të bardh dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat i bardhë.
 • Ndriçuesi vjen së bashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.
 • Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75361

Familja:

Rondo-C

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

28 W

Materiali / ngjyra:

Celik i bardhe/ Xham opal mat

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

Po

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

300