Ndriçues tavanor Eglo 75239 Oderzo 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Ndriçues tavanor Eglo 75239 Oderzo 1

Ndriçues tavanor Eglo 75239 Oderzo 1

Available:Në gjëndje
3,100 Lek 5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75239 Oderzo 1
Karakterizuar nga një dizajn unik modern dhe funksional.
Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
Me 2 burime ndriçimi për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 720.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 90
Gjatësia (në mm) 440
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 Numri i llambave dhe fuqia: 2X3.8W
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75239 Oderzo 1 Karakterizuar nga një dizajn unik modern dhe funksional. Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 2 burime ndriçimi për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 720.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 90 Gjatësia (në mm) 440   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 Numri i llambave dhe fuqia: 2X3.8W