Ndriçues i jashtëm Eglo 62502 Ganzirri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 62502 Ganzirri

Available:Në gjëndje
4,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo. Modeli 62502 pjesë e koleksionit Ganzirri
Me dizajn modern dhe ndriçim cilësor.
Dritë profesionale spot i përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe të brendshme
Ndriçoni sallonin ,oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë
Ndriçimi GU10-LED

Përmasat:
Lartësia (në mm) 135
Gjerësia (në mm) 60
Gjatësia (në mm) 185
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 2X6.5W
Ndriçues spot Eglo. Modeli 62502 pjesë e koleksionit Ganzirri
Me dizajn modern dhe ndriçim cilësor.
Dritë profesionale spot i përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe të brendshme
Ndriçoni sallonin ,oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë
Ndriçimi GU10-LED

Përmasat: Lartësia (në mm) 135
Gjerësia (në mm) 60
Gjatësia (në mm) 185
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 2X6.5W