Ndriçues i varur Eglo 49869 Rockingham
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-40%
Ndriçues i varur Eglo 49869 Rockingham
Ndriçues i varur Eglo 49869 Rockingham
Ndriçues i varur Eglo 49869 Rockingham

Ndriçues i varur Eglo 49869 Rockingham

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 16,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 49869, pjesë e koleksionit Rockingham.
Ndriçues i krijuar me stil retro Vintage me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe gri.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 460
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 49869, pjesë e koleksionit Rockingham. Ndriçues i krijuar me stil retro Vintage me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe gri. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 460   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W