Ndriçues i varur Eglo 49742 Cannington
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues i varur Eglo 49742 Cannington
Ndriçues i varur Eglo 49742 Cannington
Ndriçues i varur Eglo 49742 Cannington

Ndriçues i varur Eglo 49742 Cannington

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 9,050 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 49742, pjesë e koleksionit Cannington.
Ndriçues i krijuar me stil "Retro Vintage" me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe të artë.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia e artikullit (në mm): 1100
Diametri i artikullit (në mm): 385

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 49742, pjesë e koleksionit Cannington. Ndriçues i krijuar me stil "Retro Vintage" me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe të artë. Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat: Lartësia e artikullit (në mm): 1100
Diametri i artikullit (në mm): 385

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W