Ndriçues statik komodine Eglo 49038/49045 CHESTER-P
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-38%
Ndriçues statik komodine Eglo 49038 CHESTER-P
Ndriçues statik komodine Eglo 49045 CHESTER-P

Ndriçues statik komodine Eglo 49038/49045 CHESTER-P

Available:Në gjëndje
3,500 Lek 5,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik Eglo, modeli 49038, pjesë e linjës CHESTER-P.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë kajsi pastel dhe bakër.
Ndriçues statk Eglo, modeli 49045, pjesë e linjës CHESTER-P.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë pastel blu të errët dhe argjend.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 440
Gjerësia (në mm) 290
Gjatësia (në mm) 290

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues statik Eglo, modeli 49038, pjesë e linjës CHESTER-P. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë kajsi pastel dhe bakër. Ndriçues statk Eglo, modeli 49045, pjesë e linjës CHESTER-P.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë pastel blu të errët dhe argjend.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 440
Gjerësia (në mm) 290 Gjatësia (në mm) 290
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W