Ndricues i varur Eglo 43233 Caposile 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-26%
Ndricues i varur Eglo 43233 Caposile 1
Ndricues i varur Eglo 43233 Caposile 1

Ndricues i varur Eglo 43233 Caposile 1

Available:Në gjëndje
16,900 Lek 22,900 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo. Modeli 43233 pjesë e koleksionit Caposile 1. Vintage. Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonet e shtëpive. I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken. Me material druri dhe çeliku në ngjyrë gri.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 715

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 4X40W

Ndricues i varur Eglo. Modeli 43233 pjesë e koleksionit Caposile 1. Vintage. Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonet e shtëpive. I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken. Me material druri dhe çeliku në ngjyrë gri.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 715

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 4X40W