Ndriçues i varur Eglo 43162 Lubenham
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43162 Lubenham

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43162 pjesë e linjës Lubenham
I krijuar me stilin "industrial vintage" me një pamje klasike të bukur dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj me një dizajn unik dhe të mrekullueshëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe dru në ngjyrat të zezë dhe kafe
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 300
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X28W 
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43162 pjesë e linjës Lubenham I krijuar me stilin "industrial vintage" me një pamje klasike të bukur dhe shumë të veçantë. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj me një dizajn unik dhe të mrekullueshëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe dru në ngjyrat të zezë dhe kafe
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 300   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X28W