Ndriçues i varur Eglo 39755 Skoura
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-57%
Ndriçues i varur Eglo 39755 Skoura
Ndriçues i varur Eglo 39755 Skoura
Ndriçues i varur Eglo 39755 Skoura

Ndriçues i varur Eglo 39755 Skoura

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 35,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39755 i koleksionit Skoura.
 Nëse jeni në kerkim te një ndriçuesi te vetëm modern atëherë ne e kemi zgjidhjen për ju.
Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant që të bën për vete me dizainin e tij.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
i krijuar për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
Dizanji i veçantë në formë sferike me copëza kristalesh i jep një pamje unike, të bukur e moderne shtëpise suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali cilësor dhe rezistent i çelikut në ngjyrat të zezë dhe bronz.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: 
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 410
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 120

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia1X60W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39755 i koleksionit Skoura.
 Nëse jeni në kerkim te një ndriçuesi te vetëm modern atëherë ne e kemi zgjidhjen për ju.
Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant që të bën për vete me dizainin e tij.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
i krijuar për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
Dizanji i veçantë në formë sferike me copëza kristalesh i jep një pamje unike, të bukur e moderne shtëpise suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali cilësor dhe rezistent i çelikut në ngjyrat të zezë dhe bronz.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: 
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 410
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 120

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia1X60W