Ndriçues i varur Eglo 39613 Calmeilles
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39613 Calmeilles

Available:Në gjëndje
115,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39613. Pjesë e koleksionit Calmeilles.
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 630

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 10X25W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39613. Pjesë e koleksionit Calmeilles. Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe kristal. Lloji i ndriçuesit E14
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 630
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 10X25W